top of page

Schitter van binnenuit met onze dagelijkse dosis collageenpeptiden uit de Scandinavisc zeeën.

Bijgewerkt op: 5 dec. 2021

Vandaag kunnen we fantastisch nieuws met je delen.

In de Verenigde Staten is het al jaren een hype, wij hebben er lang op moeten wachten maar eindelijk is het zover, de Collagen Elixir van Isagenix is nu ook beschikbaar in Europa.

Collagen Elixir is een drinkbare tonic die per flesje 5 gram collageen van de beste kwaliteit bevat, aangevuld met onder ander vitamine C, zink en biotine zorgt dit voor een gezonde haargroei, stevige nagels en stralende huid, bovendien helpt het ook om fijne lijntjes en rimpeltjes te laten vervagen. De flesjes hebben een lekkere fruitsmaak, bevatten geen gluten of soja en geven een onmiddellijke boost aan huid, haar en nagels. Het is aangeraden 4 maanden lang dagalijks 1 dosis collageen te drinken en dan over te gaan op onderhoud ,


Geniet van verbeterde huidelasticiteit om fijne lijntjes en rimpels te verminderen.† De weergegeven resultaten zijn die van Isagenix-klanten die Collageen Elixir samen met een huidverzorgings- en aanvullingsroutine 30 dagen bij dagelijks gebruik gebruikten. Resultaten niet typisch. In een voorstudie ervoeren de deelnemers een vermindering van 9,5% in het verschijnen van rimpels gedurende 30 dagen.

Wij raden aan


  • 93% merkte een verbetering van de hydratatie van de huid op

  • 92% zei dat hun huid gezonder aanvoelde

  • 88% merkte een verbetering van de helderheid van de huid op

  • 91% rapporteerde een jeugdigere teint

  • 83% merkte een verbetering van de stevigheid van de huid op

  • 90% merkte een stralendere huid op


10 Flesjes €38

30 Flesjes. €115

60 Flesjes €207.

Bestellen kan via onderstaande link , je mag ons ook altijd contacteren voor meer informatie en hulp bij u bestelling.




0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven
bottom of page