top of page

Graag stellen wij jullie Audrey witteboon voor ,zij gaat ons team versterken !

Bijgewerkt op: 2 okt. 2022Beste klanten

Audrey Witteboon gaat ons team vervolledigen .Audrey Witteboon is een geboren 'Gezondheidsexpert'. Ze is steeds op zoek naar de kern van het bestaan, een diep gevoel van levensbestemming, wijsheid, verbinding en authenticiteit..Doe zeker is de moeite om haar website te bezoeken .Zij gaat enkel op afspraak aanwezig zijn bij Beautycenter Chamyr Hey, hoe gaat het met je? Ik heb fantastisch nieuws. Ik ben Audrey Witteboon en ik ga het team van Chamyr vervolledigen. Chantal en Miriam levereden prachtig werk door jou buitenkant onder handen te nemen. Vanaf nu kan je bij hun terecht voor alles wat met je binnenkant te maken heeft. Ik ga je ondersteunen om ook het mentale gedeelte aan te pakken. Wat wil dat concreet zeggen:

  • alles over eten; opgezwollen buik, intoleranties, constipatie …Met mijn achtergrond als gezondheidscoach gaan we samen een oplossing vinden wat bij jou past.

  • Afslanken zowel met de hulp van Lipolip kuur als ook een individuele planning om zo op jou gezond gewicht te komen.

  • Meditatie

  • Ademhaling sessie

  • Stretching

  • Lucht je hart sessie

  • Sessie rond emotie eten

  • Koude blootstelling

Zo ga ik op een holistische manier te werk. Wij willen dat feestelijk inzetten en daarom nodigen we je uit op 10 oktober om met mij kennis te maken Benieuwd? Geef even een seintje dat we je plaatsje reserveren bij Beautycenter Chamyr Veel liefs, Chantal, Myrjam en Audrey Audrey Witteboon Coaching | Massages | Hondentraining audrey@vitalogi.be +32 (0)477 497 290 www.vitalogi.be
0 opmerkingen

Recente blogposts

Alles weergeven
bottom of page